Delavec v proizvodnji (m/ž)

Strast. Predanost. Inovativnost. Dobri medsebojni odnosi. Delovni izzivi. Tehnološki razvoj. Dobro plačilo. S temi besedami zaposleni opišejo delo v podjetju Hermi, d.o.o.. Že več kot 35 let proizvajamo komponente strelovodne in prenapetostne zaščite, kabelske police in lestve ter nosilne konstrukcije za sončne elektrarne. Odprli smo nov moderen in tehnološko dovršen proizvodni obrat in z njim nova delovna mesta. Pridružite se nam!

OPIS DELOVNEGA MESTA

  • Delo obsega obdelavo in predelavo kovin na standardnih strojih (vijačenje, sestavljanje, upogibanje) ter sestavljanje.
  • Delo poteka v dvoizmenskem času, občasno tudi ob sobotah.

PRIČAKUJEMO

  • izkušnje z delom v proizvodnji,
  • razvite ročne spretnosti,
  • sposobnost dela v teamu,
  • natančnost,
  • osnovno znanje slovenskega jezika.

PONUJAMO

  • pogodbo za določen čas, z možnostjo podaljšanja za nedoločen čas,
  • polni delovni čas,
  • delo od ponedeljka do petka, občasno tudi ob sobotah, v dveh izmenah,
  • delo v uspešnem in stabilnem podjetju,
  • urejeno delovno okolje,
  • redno plačilo, božičnica,
  • možnost strokovnega in osebnega razvoja
  • skrb za zdravje zaposlenih - organizirana brezplačna telovadba,
  • organizirani družabni dogodki s sodelavci nekajkrat letno,
  • interna in eksterna izobraževanja,
  • dnevno na voljo zdravi prigrizki.

Poskusno delo: 1 mesec

Vaše prijave z življenjepisom sprejemamo na elektronski naslov anja.turk@hermi.si.

Naziv spletne strani

Hermi, d.o.o.

Trnoveljska cesta 15

3000 Celje

Slovenija