Samostojni referent za MSP v proizvodnji (m/ž)

Strast. Predanost. Inovativnost. Dobri medsebojni odnosi. Delovni izzivi. Tehnološki razvoj. Dobro plačilo. S temi besedami zaposleni opišejo delo v podjetju Hermi, d.o.o.. Že več kot 35 let proizvajamo komponente strelovodne in prenapetostne zaščite, kabelske police in lestve ter nosilne konstrukcije za sončne elektrarne. Pridružite se nam!

Opis delovnega mesta

  • materialno knjiženje v MSP
  • priprava in razpis proizvodne dokumentacije v VRP
  • obdelava naročil ter spremljanje dinamike dobav materiala
  • spremljanje zalog repro materiala in polizdelkov
  • vodenje evidenc proizvodnega procesa
  • druga dela pri izvajanju proizvodnega procesa

Pogoji

Od kandidata pričakujemo:

  • zahtevane delovne izkušnje
  • vozniški izpit B kategorije
  • govorno in pisno znanje slovenskega in angleškega jezika
  • V. ali VI. stopnja ekonomske ali tehnične smeri
  • znanje dela z računalnikom in poslovnim programom v WIN okolju, poudarek na znanju programa Excel
  • poznavanje programa SAOP je prednost
  • sposobnost dela v teamu
  • natančnost in odgovornost

Strokovna izobrazba:

V. stopnja – zaključeno gimnazijsko, srednje poklicno – tehniško izobraževanje, VI/1. višješolski strokovni program, VI/2. visokošolski strokovni programi /1. bolonjska stopnja

Delovne izkušnje (v letih): 2

Jeziki: Slovenski (osnovno), Angleški (osnovno)

Vozniško dovoljenje: B

Spretnosti: Excel

Kaj vam ponujamo

Delovno mesto ponuja:

  • delovno razmerje bo sklenjeno za določen čas s poskusno dobo, v kolikor kandidat pri svojem delu izkaže svojo strokovno usposobljenost in kakovost pri opravljanju nalog, možnost zaposlitve za nedoločen čas
  • polni delovni čas
  • delo v uspešnem in stabilnem podjetju
  • prijetno in urejeno delovno okolje
  • redno stimulativno mesečno plačilo
  • skrb za zdravje zaposlenih - organizirana brezplačna telovadba
  • dnevno na voljo zdravi prigrizki;
  • organizirani družabni dogodki s sodelavci nekajkrat letno;
  • možnost samostojnega in dinamičnega dela;
  • dodatna izobraževanja znotraj podjetja,
  • poskusno delo 3 mesece

Vaše prijave z življenjepisom sprejemamo na elektronski naslov nina.saje@hermi.si.

Naziv spletne strani

Hermi, d.o.o.

Trnoveljska cesta 15

3000 Celje

Slovenija