Vzdrževalec (m/ž)

Strast. Predanost. Inovativnost. Dobri medsebojni odnosi. Delovni izzivi. Tehnološki razvoj. Dobro plačilo. S temi besedami zaposleni opišejo delo v podjetju Hermi, d.o.o.. Že več kot 35 let proizvajamo komponente strelovodne in prenapetostne zaščite, kabelske police in lestve ter nosilne konstrukcije za sončne elektrarne. Pridružite se nam!

Opis delovnega mesta

  • splošna popravila, vzdrževanje in pomoč pri načrtovanju preventivnih vzdrževalnih del;
  • vodenje in izpolnjevanje evidenc, delovnih nalogov ter dokumentacije vzdrževalnih del;
  • naročanje potrebnih delov in materiala;
  • izvajanje planiranih pregledov infrastrukture in okolice;
  • javljanje in odpravljanje ugotovljenih pomanjkljivosti;
  • vodenje dokumentacije vzdrževalne službe;
  • skrb za službena vozila;
  • skrb za urejenost delovnega mesta;
  • delo z računalnikom;
  • ostala dela po navodilu nadrejenega,

Pogoji

Od kandidata pričakujemo:

  • zaključena poklicna ali srednja šola tehnične smeri;
  • vozniški izpit B-kategorije;
  • dobro znanje slovenskega jezika (pisno in govorno);
  • samostojnost pri delu in iznajdljivost ter dobra organizacija dela;
  • zaželene prehodne izkušnje iz področja vzdrževanja;
  • odgovornost, komunikativnost, prizadevnost;
  • osnovno računalniško pismenost;
  • natančnost, samostojnost in motiviranost pri delu.

Delovne izkušnje (v letih): 0 - 1

Vozniško dovoljenje: B

Kaj vam ponujamo

  • delo v uspešnem in stabilnem mednarodnem podjetju, ter v prijetnem in urejenem okolju;
  • možnost strokovnega in osebnega razvoja;
  • dodatna izobraževanja znotraj podjetja;
  • skrb za zdravje zaposlenih - organizirana brezplačna telovadba;
  • dnevno na voljo zdravi prigrizki;
  • organizirani družabni dogodki s sodelavci nekajkrat letno;
  • možnost samostojnega in dinamičnega dela;
  • redno in stimulativno mesečno plačilo;

Vrsta zaposlitve: Določen čas

Vaše prijave z življenjepisom sprejemamo na elektronski naslov nina.saje@hermi.si.

Naziv spletne strani

Hermi, d.o.o.

Trnoveljska cesta 15

3000 Celje

Slovenija